Maszyny Sadownicze, Ogrodnicze i Rolnicze Producent JAGODA JPS

REFERENCJE

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI

Naszym klientom polecamy maszyny wyprodukowane przez firmę JAGODA JPS. Wyznacznikiem doskonałej jakości jest dobrze zaprojektowana konstrukcja oraz niezawodność jej działania.

Dlatego też na tak wielu plantacjach, założonych z naszych sadzonek, od wielu lat pracują maszyny firmy JAGODA JPS. Bez zawahania potwierdzamy profesjonalizm obsługi i doradztwa, a także świetny kontakt z klientem

Paweł Eggert, Aronia Eggert

Współpraca z Firma JAGODA JPS jest bardzo dynamiczna oraz poziom obsługi kontrahentów stoi na bardzo wysokim poziomie.

Przedsiębiorstwo wychodzi na potrzeby użytkowników stale modernizując swoje maszyny oraz rozwijając sieć dilerską

Radosław Sorokosz, Rolmix

Moja firma współpracuje z JAGODA JPS od wielu lat i uważam jest działa bardzo efektywnie i profesjonalnie produkując specjalistyczne maszyny rolnicze, w szczególności dla sektora owoców.

Wysoko cenimy ich jakość i wsparcie. Mamy nadzieję na kontynuacje naszej współpracy z JAGODA JPS w przyszłości

Michael Gornitz, Obstbau Michael Gronitz

Reprezentujemy firmę JAGODA JPS na Litwie od kilku lat i jesteśmy zadowoleni z jakości produktu i pracowników firmy. Podczas jednego zamówienia mieliśmy nieporozumienie z naszej strony, pracownicy spółki JAGODA JPS uprzejmie doszli z nami do porozumienia i rozwiązali problem korzystnie dla obu stron.

Mimo, że produkcja nie jest najtańsza w regionie z okolic Warszawy, jednak stosunek ceny do jakości jest najlepszy jaki można znaleźć. W przypadku kiedy nasza firma UAB Margučiai ma jakiekolwiek pytania dotyczące kwestii technicznych, dzwonimy o pomoc do JAGODA i w ciągu kilku minut pracownicy firmy dostarczają nam niezbędne informacje. Od początku naszej współpracy, żaden z litewskich rolników nie narzekał, że maszyny ulegają uszkodzeniom. Mamy szczęście, że możemy współpracować z firmą JAGODA JPS

Saulius Smetonis, Manager, UAB Margučiai

Z firmą JAGODA JPS współpracuję już od początków jej działalności, w zakresie użytkowania maszyn oraz prób i badań na plantacjach.

Jest to grupa profesjonalistów, która pracowała w Zakładzie Doświadczalnym Mechanizacji Ogrodnictwa, przy Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach, którzy najlepiej się na tym znają, ponieważ zostało niewielu specjalistów z tej branży, którzy specjalizowali się szczególnie konstrukcją kombajnów KPS-3, KPS-5, czy AREK.

Bronisław Matyszewski, Matyszewski Konstruktor

KROGZEME Ltd. Zajmuje się uprawą i rozmnażaniem czarnej porzeczki na Łotwie. Maszyny produkowane przez firmę JAGODA JPS okazały się bardzo skuteczne i trwałe w ciągu kilku lat ich używania.

Jako firma zagraniczna, doceniamy profesjonalną postawę pracowników, umiejętność komunikowania się w języku angielskim oraz spełnienia nasze specjalnych wymagań dotyczących dokumentacji. Będziemy kontynuować tę współpracę.

Andris Krogzems, Development manager, KROGZEME Ltd.