Maszyny Sadownicze, Ogrodnicze i Rolnicze Producent JAGODA JPS

O FIRMIE

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Firma JAGODA JPS została założona w 1997 przez osoby wcześniej wspólnie pracujące w Zakładzie Doświadczalnym Mechanizacji Ogrodnictwa w Skierniewicach – Stolicy Nauk Sadowniczych. Początkowo zajmowała się sprzedażą części zamiennych i obsługą serwisową maszyn sadowniczych. Z czasem uruchomiono produkcję własnych maszyn i z biegiem lat oferta firmy zyskała coraz szerszy zakres. W 2006 roku główna siedziba została przeniesiona do miejscowości Pamiętna pod Skierniewicami.

Company of Farm Machinery

Obecnie, JAGODA JPS jest wiodącym w Polsce oraz rozpoznawalnym na świecie producentem maszyn sadowniczych, w szczególności produkcji kombajnów do zbioru owoców jagodowych, takich jak porzeczka, agrest, aronia, jagoda kamczacka, świdośliwa, malina, wiśnia, śliwa, itp. Firma rozwija również inny asortyment, między innymi osprzęt do mikrociągników, czy maszyny do pielęgnacji sadów i plantacji.

Nad rozwijaniem oferty i udoskonalaniem maszyn pracuje paru konstruktorów. Wiele rozwiązań konstrukcyjnych, które zostały opracowane w tej firmie jest opatentowana, a produkowane maszyny są chronione prawnie jako wzór użytkowy.

Ponadto JAGODA JPS jest największym w Polsce przedstawicielem handlowym firm produkujących sadownicze narzędzia pneumatyczne (Paterlini, Campagnola).

REFERENCJE

Targi Kielce
Dyplom Agroliga 2013
Dyplom Agropark 2011
TSW OSKAR 4WD
SADY OGRODY 2016 -OSKAR 4WD
Targi Kielce
Dyplom Agroliga 2013
Dyplom Agropark 2011